[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"187.83","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

Potpisivanje Granskog kolektivnog ugovora za oblast šumarstva

SARAJEVO, 8. nov.2016

U sjedištu Vlade FBiH u Sarajevu danas će biti potpisan Granski kolektivni ugovor o pravima i obavezama poslodavaca i radnika u oblasti šumarstva u FBiH.

Kolektivni ugovor će, uz prisustvo federalnog ministra poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Šemsudina Dedića, potpisati predsjednica Samostalnog sindikata šumarstva, prerade drveta i papira BiH Lejla Ćatić i predstavnici vlada kantona s kojima je usaglašen Granski kolektivni ugovor za oblast šumarstva u FBiH, saopćeno je iz Ureda Vlade FBiH za odnose s javnošću.

Podijelite ovaj sadržaj!