[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/10\/29\/xd.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/10\/29\/100x73\/xd.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/10\/29\/xd.jpg","size":"103.98","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Juve bez Ronalda nemoćan protiv Barse, Junajted deklasirao Lajpcig

Barselona je dobila derbi u Torinu i savladala Juventus 2:0, dok je utisak večeri ipak spektakularna pobjeda Mančester junajteda nad Lajpcigom na Old trafordu - čak 5:0.

Barsa je preko Osmana Dembelea najavila trijumf nad italijanskim šampionom, a Leo Mesi iz penala u posljednjem minutu zaključao utakmicu.

Alvaro Morata je bio tragičar meča - tri gola su mu poništena zbog ofsajda.

Junajted je deklasirao jednu od najboljih njemačkih ekipa, a tri gola je postigao Markus Rašford, koji je u igru ušao u 63. minutu.

"Đavoli" su na startu pobijedili Pari Sen Žermen u Parizu, a Rašford je bio strijelac odlučujućeg gola.

izvor:vijesti.me

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!