[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/06\/25\/rusija-flota.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/06\/25\/100x73\/rusija-flota.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/06\/25\/rusija-flota.jpg","size":"130.70","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Rjabkov: Rusija bi mogla baciti bombe na metu, ne na kurs

Dan nakon što  je britanski razarač ušao u vode u blizini Krima, zamjenik ruskog ministra vanjskih poslova Sergej Rjabkov upozorio je da Moskva zadržava pravo da koristi silu protiv stranih ratnih brodova koji ulaze u njene teritorijalne vode.

Govoreći u četvrtak, Rjabkov je izjavio da će Rusija štititi svoj teritorijalni integitet svim mogućim sredstvima, uključujući i vojnu silu.

- Možemo samo apelovati na zdrav razum i zatražiti da se poštuje međunarodno pravo. Ukoliko to ne pomaže i naše kolege to ne razumiju, mi nećemo izbaciti bombe na kurs nego na metu - izjavio je Rjabkov novinarima, prenosi Russia Today.

 

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!