[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/02\/28\/zastava-bih-2.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/02\/28\/100x73\/zastava-bih-2.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/02\/28\/zastava-bih-2.jpg","size":"29.09","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Povodom Dana nezavisnosti BiH - 2. mart neradni dan

Federalno ministarstvo rada i socijalne politike je saopćilo da je Zakonom o proglašenju 1. marta Danom nezavisnosti Republike Bosne i Hercegovine propisano da je 1. mart Dan nezavisnosti Bosne i Hercegovine državni praznik i da se obilježava kao neradni dan.

Kako 1. mart ove godine pada u nedjelju, a imajući u vidu značaj obilježavanja ovog državnog praznika, ovo ministarstvo podsjeća da je Vlada Federacije BiH na sjednici održanoj 20. februara ove godine, donijela Odluku o proglašenju 2. marta ove godine, neradnim danom u Federaciji BiH.

Tako će povodom obilježavanja Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, nedjelja 1. i ponedjeljak 2. mart ove godine, biti neradni dani, te ovih dana državni organi, preduzeća i druge pravne osobe neće raditi, saopćeno je iz Ureda Vlade FBiH za odnose s javnošću.

 

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!