Na dionicama u kotlinama i uz riječne tokove, te ponegdje u višim predjelima, vidljivost je smanjena zbog jutarnje magle, mjestimično veoma guste. Savjetuje se opreznija vožnja i izbjegavanje rizičnih preticanja.
Zbog održavanja vašara u Puračiću (M-4 Lukavac-Gračanica) još danas se očekuju kolone vozila kroz ovo mjesto. Mole se vozači za pojačan oprez i strpljenje.
Na regionalnom putu Kakanj-Kraljeva Sutjeska-Ponijeri večeras do 22.00 sata obustavlja se saobraćaj zbog radova na asfaltiranju.
Na magistralnom putu Semizovac-Olovo-Kladanj na nekoliko lokacija izvode se sanacioni radovi, pa se na tim lokacijama saobraća usporeno, naizmjeničnim propuštanjem vozila.
Sporije zbog radova tokom dana saobraća se i na magistralnim putevima Vitez-Nević Polje i Doboj-Rudanka-Johovac.
Tokom noći 14. i 15. oktobra na regionalnom putu Visoko-Kiseljak na lokalitetu Gornje Rosulje vozila će, zbog sanacionih radova, saobraćati usporeno, jednom trakom.
Pojačan je promet vozila u oba smjera na graničnom prelazu Bosanska Gradiška, a na graničnim prijelazima Gradina, Velika Kladuša i Bosanski Brod na ulazu u našu zemlju. Na ostalim graničnim prijelazima putnička vozila za sada ne čekaju duže od 30 minuta, saopćeno je iz BIHAMK-a.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.