JP Vjetrenica u Ravnom, otvorilo je prijave za avanturističku turu “Veliko jezero“.
“Ova jedinstvena avantura vodi vas duboko u srce špilje Vjetrenice, gdje vas očekuje plovidba čamcem preko tajanstvenog Velikog jezera, veličanstveni špiljski ukrasi, prostrane podzemne dvorane i prizori koji se pamte cijeli život“, stoji u objavi JP Vjetrenica na službenom Facebook profilu.
Tura uključuje plovidbu čamcem preko Velikog jezera, obilazak dijela špilje koji nije dostupan tijekom redovitih posjeta te stručno vodstvo iskusnih speleologa.
Između dva i tri sata trajat će tura za koju se nude tri termina, u 11, 14 i 16 sati, a koja će biti ograničena na šest osoba.
Ističe se da je tura namijenjena osobama starijima od 18 godina te da je broj mjesta, koja se mogu rezervirati na e-mail [email protected] i telefon 063 748 981, ograničen.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.