SARAJEVO, 10.08.2016
km.
Na području općine Ilidža nesavjesni pojedinci uništavaju saobraćajnu signalizaciju i komunalnu opremu, što, smatraju iz Općine, može ostaviti višestruke posljedice.
Time, navode u saopćenju kojim izražavaju osudu, vozače dovode u zabludu i direktno ugrožavaju njihove životi i živote ostalih učesnika u saobraćaju.
Osim toga, iz općinskog budžeta neophodno je izdvajati dodatna sredstva, koja bi mogla biti utrošena u druge, korisnije svrhe.
- Općina Ilidža poziva i apeluje na građane da svaki vandalizam prijavljuju policiji jer je to jedini način da svoje mjesto življenja učinimo lijepim i dostojnim života u urbanim sredinama, jer svako uništavanje plaćate upravi vi, građani - naglašeno je u saopćenju Općine Ilidža.