[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"207.63","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

Ilidža - Uništavanje signalizacije ugrožava živote učesnika u saobraćaju

SARAJEVO, 10.08.2016

km.

Na području općine Ilidža nesavjesni pojedinci uništavaju saobraćajnu signalizaciju i komunalnu opremu, što, smatraju iz Općine, može ostaviti višestruke posljedice.

Time, navode u saopćenju kojim izražavaju osudu, vozače dovode u zabludu i direktno ugrožavaju njihove životi i živote ostalih učesnika u saobraćaju.

Osim toga, iz općinskog budžeta neophodno je izdvajati dodatna sredstva, koja bi mogla biti utrošena u druge, korisnije svrhe.

- Općina Ilidža poziva i apeluje na građane da svaki vandalizam prijavljuju policiji jer je to jedini način da svoje mjesto življenja učinimo lijepim i dostojnim života u urbanim sredinama, jer svako uništavanje plaćate upravi vi, građani - naglašeno je u saopćenju Općine Ilidža.

Podijelite ovaj sadržaj!