Djelatnici Profesionalne vatrogasne postrojbe Mostar i dalje aktivno rade na sanaciji i osiguravanju požarišta na odlagalištu otpada Uborak.
Novonastali požar na deponiji, koji je bio uzrokovan paljenjem velike količine guma, uspješno lokaliziran i stavljen pod kontrolu, te u ovom trenutku nema prijetnji za okolne stambene objekte, izvijestili su iz Stožera civilne zaštite Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ).
Iz Stožera podsjećaju kako je na području Grada Mostara i dalje je na snazi Odluka o proglašenju tehničko-tehnološke nesreće, koja je donesena nakon izbijanja požara na Uborku 22. lipnja.
Stožer civilne zaštite Grada Mostara ponovno je apelirao na građane da se pridržavaju ranije izdanih preventivnih preporuka u cilju zaštite zdravlja i sigurnosti stanovništva, te je naglasio nužnost kontinuiranog praćenja službenih priopćenja i daljnjih uputa nadležnih gradskih službi.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.