[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/06\/27\/amra-zulfikarpasic-kojovic.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/06\/27\/100x73\/amra-zulfikarpasic-kojovic.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/06\/27\/amra-zulfikarpasic-kojovic.jpg","size":"62.18","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Amra Zulfikarpašić uzburkala javnost izjavama o ostavci Peđe Kojovića

O turbulencijama u redovima Naše stranke i ostavci njenog predsjednika Peđe Kojovića za Face televiziju govorila je članica te stranke Amra Zulfikarpašić.

-Kojović nije nezamjenjiv. Doveo nas je na margine. Njegova ostavka je dobra stvar.

- Sabina je bila Peđina desna ruka, a nekad i glava. Na izborima je dobila 3.000 glasova. Ne može Naša stranka biti stranka elite. To je sada. A u BiH ne živi elita već obični ljudi.

Srđan Mandić, čovjek koji je osvojio 18.000 glasova i dolazi iz realnog sektora treba da preuzme stranku. Za Peđinu ostavku sam saznala iz medija. Ne diskutujemo, ne donosimo odluke zajedno, nemamo informacije, kazala je Amra Zulfikarpašić.

Pogledajte video: 

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!