Ukrajina je navodno pristala na američki okvir potencijalnog mirovnog sporazuma.
Ako se medijski izvještaji potvrde, to bi mogao biti značajan korak prema okončanju sukoba između Ukrajine i Rusije koje su u ratu od februara 2022.godine.
Izvještaji koji se pozivaju na neimenovanog američkog i ukrajinskog zvaničnika sugeriraju da je postignut dogovor tokom razgovora u Abu Dhabiju u utorak, prenosi ABC News.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.