[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/03\/10\/koronavirus-ilustracija.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/03\/10\/100x73\/koronavirus-ilustracija.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2021\/03\/10\/koronavirus-ilustracija.jpg","size":"64.50","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

U Sjevernoj Makedoniji od danas ponovno policijski sat

U Sjevernoj Makedoniji će u srijedu, 10. ožujka u 22 sata na snagu stupiti vladina odluka o uvođenju policijskog sata, koji će trajati do 22. ožujka.

Policijski sat će početi od 22 sata navečer do sutra ujutro u 5 sati.

Vlada se odlučila i za uvođenje 14-dnevnog obveznog karantina za sve koji dolaze iz afričkih zemalja.

Odluka o uvođenju policijskog sata donesena je zbog rasta broja novozaraženih i velikog pritiska na zdravstveni sustav, prenosi Tanjug.

 

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!