[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/03\/17\/aq.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/03\/17\/100x73\/aq.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2020\/03\/17\/aq.jpg","size":"60.17","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

U Milanu kao u filmu, ulice napuštene

Serija A odložena je makar do aprila, a iz Milana su do daljeg otkazali sve timske treninge.

“Ulice su napuštene, jedino što je otvoreno jesu supermarketi. Možeš da uzmeš malo hrane i onda pravo kući. Ludo je. Ljudi govore da je kao scene iz nekih filmova i zaista je tako, nikada nisam video ništa slično. Nisam siguran da ljudi razumeju koliko je ovde loše“, kaže 32-godišnji Begović i dodaje:

“Koronavirus je jako udario Italiju, ima mnogo umrlih, dosta zaraženih ljudi, ovo stvarno slama srca ljudi. Gledamo i ostale klubove, kolege igrači su zaraženi, osećam se kao da je ovo noćna mora i sve što čovek može da uradi jeste da se nada da će se sve što pre moguće vratiti u normalu“.

Begović kaže da je bilo i razgovora da li utakmica sa Đenoom uopšte treba da se igra, a na kraju je meč odigran bez publike.

“To nije bilo baš sjajno iskustvo. Slijedećeg dana smo došli, poslali su nas kućama, ubrzo je sve bilo zatvoreno. Sve se desilo jako brzo“, zaključio je Begović.

izvor: sport klub

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!