Hrvatska potrošačka platforma "Halo inspektore" organizira akciju - 5 minuta šutnje upozorenja pred Hrvatskom narodnom bankom (HNB) u četvrtak, 20. veljače, najavljeno je na konferenciji za medije.
Istaknuli su da je bojkot pekarnica bio velik uspjeh te su najavili proširenje aktivnosti jer su potrošači izrazili nezadovoljstvo povećanjem cijena usluga banaka i telekomunikacijskih operatora, javlja HRT.
- U četvrtak 20. veljače pred HNB-om u Zagrebu potrošači će biti pozvani da dođu i iskažu nezadovoljstvo svime što se događa na tržištu. Pozivamo ih da dođu s prospektima i katalozima za akcije i popuste, da dođu pred guvernera i njegove suradnike koji su nas pozvali da kupujemo na akcijama. U redu, pa ćemo pokazati kako to izgleda kada živite od akcije do akcije - rekao je Josip Kelemen, savjetnik potrošačke platforme "Halo, inspektore".
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.