U operativnoj akciji kodnog naziva "Pauk", koju su proveli policijski službenici Ministarstva unutarnjih poslova Srednjobosanskog kantona na području Viteza i Travnika, pronađeni su pištolj, opojna droga i digitalna vaga za precizno mjerenje, dok će nad više osumnjičenih osoba biti provedena daljnja kriminalistička obrada.
U jutarnjim satima u četvrtak realizirana je spomenuta akcija koju su proveli policijski službenici Sektora kriminalističke policije Uprave policije MUP-a KSB-a i Jedinice za specijalističku podršku.
Na temelju naloga Općinskog suda u Travniku izvršeni su pretresi dviju kuća i dvaju poslovnih objekata u mjestima Šantići i Dubravica na području općine Vitez. Tom prilikom pronađen je pištolj, priopćeno je iz MUP-a.
Pod nadzorom Županijskog tužiteljstva u Travnik bit će provedena daljnja kriminalistička obrada nad četiri osobe iz Viteza.
U sklopu istih aktivnosti, policijski službenici Tima za borbu protiv zlouporabe opojnih droga PU Travnik i PS Travnik, također po nalogu Općinskog suda u Travniku, izvršili su pretres vozila, stana i podrumskih prostorija koje koristi jedna osoba iz Travnika.
Prilikom pretresa pronađena je i oduzeta određena količina materije koja asocira na opojnu drogu cannabis, veća količina bijele praškaste materije koja asocira na opojnu drogu speed, kao i digitalna vaga za precizno mjerenje.
U suradnji s nadležnim tužiteljstvom protiv osumnjičenih osoba poduzimaju se zakonom propisane mjere i radnje.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.