Generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg sastaće se u petak u Antaliji s predsjednikom Republike Turske Recepom Tayyipom Erdoganom i ministrom vanjskih poslova te zemlje Mevlutom Cavusogluom, prenosi Anadolu Agency (AA).
Iz NATO-a su saopćili da će Stoltenberg učestvovati na Diplomatskom forumu u Antaliji.
Drugi po redu Diplomatski forum u Antaliji (ADF) održaće se od 11. do 13. marta. Događaj će okupiti brojne političke lidere, vodeće intelektualce, kreatore javnog mnijenja, istraživače, diplomate i privrednike kako bi razgovarali o globalnim i regionalnim temama, a među učesnicima će biti i brojni zvaničnici i istaknute ličnosti iz regiona.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.