[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"122.87","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

Skaka uputio saučešće gradonačelniku pobratimskog grada Barcelone

Gradonačelnik Sarajeva Abdulah Skaka uputio je izraze dubokog saučešća gradonačelniku i građanima pobratimskog grada Barcelone, a nakon jučerašnjeg stravičnog terorističkog napada.

- Osuđujemo svaki terorizam, nasilje i širenje mržnje. Naše misli i molitve su uz porodice žrtava, građane Barcelone i Španije - istakao je gradonačelnik Skaka.

Sarajevo i Barcelona su više od 21 godinu gradovi pobratimi, a Barcelona je bila uz građane glavnog grada BiH u njegovim najtežim trenucima, saopćeno je iz Grada Sarajeva.

Podijelite ovaj sadržaj!