Jedna osoba je ubijena, a pet osoba je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila juče oko 14.45 sati u beogradskom naselju Višnjička Banja.
Nepoznati napadači su kombijem stigli do bara na Slanačkom putu, nasilno ušli u objekat i otvorili vatru, prenose srbijanski mediji.
Žena je preminula na mjestu događaja, dok su ranjeni prevezeni u bolnicu. Prema službenim informacijama iz Urgentnoga centra, jedna, od pet ranjenih osoba koje su u teškom stanju, prebačena je u operacijsku salu.
Na terenu se nalazi više policijskih vozila i u tijeku je operacija "Vihor", pokrenuta radi pronalaska napadača.
Ovaj kafić je poznat po tome što se u njemu okupljaju i navijači, a u njemu se nalazi i prostor predviđen za djecu.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.