[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/02\/24\/l-a730a2f9034a2b9f6c5cd983991d8db9.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/02\/24\/100x73\/l-a730a2f9034a2b9f6c5cd983991d8db9.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/02\/24\/l-a730a2f9034a2b9f6c5cd983991d8db9.jpg","size":"93.10","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Pucao na policiju u Nevesinju, ukrao im službeno vozilo pa sletio s ceste u Mostaru

Mostarska policija uhitila je muškarca koji je sinoć pucao na policijske službenike PS Nevesinje te im otuđio službeno vozilo s kojim je u Mostaru sletio s ceste i izazvalo prometnu nezgodu.

MUP Hercegovačko-neretvanske županije priopćio je u ponedjeljak da je sinoć u 22,20 sati PU Mostar obavještena od strane PS Nevesinje da je osoba Lj.B. pucala na djelatnike policije PS Nevesinje i otuđila službeno policijsko vozilo Dacia Daster te se uputila u nepoznatom pravcu.

Kako se dodaje, odmah po prijavi, upućene su policijske patrole prema Bišću polju-Kovačine.

Policija je potom dobila dojavu od građana da je na lokalitetu Međine-Polog, točnije na putu Polog-Kruševo, uočeno policijsko vozilo koje je sletjelo s ceste i izazvalo prometnu nezgodu.

Izlaskom na lice mjesta, u vozilu je zatečena osoba Lj.B.(1980.) koja je lišena slobode i prevezena na CUM Mostar radi ukazivanja medicinske pomoći.  

Dežurni liječnik utvrdio je da isti nije zadobio ozljede za hospitalizacije te je prevezen u službene prostorije PU Mostar do 02.30 sati kada je predat policijskim djelatnicima PS Nevesinje.

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!