[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/06\/16\/xb.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/06\/16\/100x73\/xb.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/06\/16\/xb.jpg","size":"76.98","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

PSŽ ubjedljiv protiv Atletiko Madrida na startu Svjetskog klupskog prvenstva

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobijedili su večeras u Pasadeni ekipu Atletiko Madrida sa 4:0, u utakmici prvog kola Grupe B Svjetskog klupskog prvenstva.

Aktuelni prvak Evrope poveo je u 19. minutu preko Fabijana Ruisa, da bi u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena rezultat povećao Vitinja.

Madridski klub je od 78. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Kleman Langle.

PSŽ je to iskoristio i do kraja postigao još dva gola. Prvo se u 87. minutu u strijelce upisao Semi Mejulu, dok je konačan rezultat postavio Li Kan In sa penala u sedmom minutu nadoknade.

U noći između nedjelje i ponedjeljka (4.00) u ovoj grupi se sastaju brazilski Botafogo i ekipa Sijetla.

PSŽ u drugom kolu igra protiv Botafoga, a Atletiko Madrid protiv Sijetla. Plasman u osminu finala izboriće dve najbolje plasirane selekcije iz grupe.

izvor;Vijesti.me

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!