[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"141.96","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

PSG nudi dva igrača i 15 miliona eura za Pjanića

RIM, 10.03.2016

km.

Kako piše današnje izdanje "Gazzetta dello Sport" prvaci Francuske ponudit će oko 50 miliona eura za bh. reprezentativca.

U ponudu je uključen nogometaš PSG-a koji se nalazi na posudbi u Romi Lucas Digne, čija se vrijednost procjenjuje na oko 15 miliona eura.

Pored Dignea, PSG nudi i Adriena Rabiota, koji košta između 15 i 18 miliona eura i 15 miliona eura u kešu kako bi pobijedili konkurenciju za dovođenje Pjanića i uvjerili rukovodstvo rimskog kluba.

Za Pjanića su zainteresirani neki od najvećih evropskih klubova, uključujući Chelsea, Manchester United i Real Madrid.

Bh. nogometaš u Romu je došao iz Lyona 2011. godine, a ove sezone je u italijanskoj Seriji A postigao devet golova.

Podijelite ovaj sadržaj!