[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"277.98","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

Pričinili štetu šumskom gazdinstvu od 5.560 KM

PRIJEDOR, 20.11.2015

Pet osoba iz Prijedora osumnjičeno je za krađu trupaca, čime su nanijeli materijalnu štetu šumskom gazdinstvu i privatnom vlasniku u iznosu od oko 5.560 KM.

U toku je dokumentovanje i kompletiranje predmeta nakon čega će protiv njih Okružnom tužilaštvu Banja Luka biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, saopćeno je danas iz Centra javne bezbjednosti Prijedor.

Podijelite ovaj sadržaj!