PRIJEDOR, 20.11.2015
Pet osoba iz Prijedora osumnjičeno je za krađu trupaca, čime su nanijeli materijalnu štetu šumskom gazdinstvu i privatnom vlasniku u iznosu od oko 5.560 KM.
U toku je dokumentovanje i kompletiranje predmeta nakon čega će protiv njih Okružnom tužilaštvu Banja Luka biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu, saopćeno je danas iz Centra javne bezbjednosti Prijedor.