Policijskoj upravi Mostar u petak ujutro dojavljeno je da je u rijeci Neretvi, u blizini Staroga mosta, primijećeno beživotno tijelo koje pluta.
- Dobili smo dojavu da rijeka Neretva nosi tijelo prema Bunuru, odnosno prema mostu Hasana Brkića. Policijski službenici su zajedno s nadležnim službama na terenu te provjeravaju te informacije - izjavio je za Fenu glasnogovornik MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije (HNŽ) Ljudevit Marić.
Policija je pozvala u pomoć pripadnike Interventne spasilačke službe (ISS) Mostar koji će sudjelovati u akciji izvlačenja tijela utopljenika.
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.