[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"147.29","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

Opušak cigarete zapalio stan na Otoci

SARAJEVO, 19. maj 2017

Otvoreni plamen ili opušak cigarete uzrokovali su jučerašnji požar na Otoci, u Brčanskoj ulici, pokazali su rezultati uviđaja sudskog vještaka protivpožarne zaštite, saopćeno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.

Osoba koja je izazvala požar još nije pronađena, a policija je nastavila rad na rasvjetljavanju krivičnog djela.

Prilikom požara nije bilo povrijeđenih osoba, a u objektu je nastupila materijalna šteta.

Stanje u saobraćaju

Na području Kantona Sarajevo u protekla 24 sata zabilježena je 31 saobraćajna nesreća, od toga 29 s materijalnom štetom i dvije s dvije lakše povrijeđene osobe.

Zbog upravljanja motornim vozilom pod dejstvom alkohola iz saobraćaja su isključena četiri vozača.

Isključeno je i pet osoba zbog upravljanja motornim vozilom bez položenog vozačkog ispita, dva motorna vozila zbog isteka važnosti saobraćajne dozvole i četiri neregistrovana motorna vozila.

Podijelite ovaj sadržaj!