[{"img":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","thumb":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/300x300\/no_photo.png","full":"https:\/\/startbih.ba\/assets\/images\/default\/800x600\/no_photo.png","size":"154.99","dimensions":{"width":770,"height":460}}]

Messi spasio Barcelonu na gostovanju kod Villarreala

MADRID, 9.jan.2017

Lionel Messi spasio je Barcelonu od trećeg prvenstvenog poraza nakon što je u 90. minuti susreta Villarreal – Barcelona pogodio iz slobodnog udarca za konačnih 1:1.

Prethodno je domaće nogometaše u 50. minuti u vodstvo doveo Nicola Sansone.

U nedjelju su odigrana još tri susreta 17. kola španjolskog prvenstva u kojima je Real Betis svladao Leganes 2:0, Celta de Vigo Malagu 3:1, dok su Athletic Alaves odigrali utakmicu bez golova.

Na vrhu ljestvice Primere nalazi se Real Madrid s 40 bodova, ispred Seville (36) i Barcelone (35). Real ima i utakmicu manje u odnosu na najbliže pratitelje.

Podijelite ovaj sadržaj!