[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2022\/02\/01\/lav-3.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2022\/02\/01\/100x73\/lav-3.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2022\/02\/01\/lav-3.jpg","size":"80.02","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Lavić zalutao u Budvi

Policija radi na utvrđivanju okolnosti kako je mladunče lava u vlasništvu stranog državljanina koje se ponedjeljak ujutro izgubilo između Lapčića i Markovića uopće ušlo u Crnu Goru.

"Ukoliko se utvrdi da je lav doveden u Crnu Goru mimo propisa, postupat će se u skladu sa zakonom", priopćili su iz policije.

Ekološka inspekcija, koja je dopisom informirala policiju da se lav nalazi u Budvi, zasad nema sve informacije o okolnostima ovog događaja.

Lav Simba je brzo pronađen i u sigurnim je rukama, prenosi Radiotelevizija Crne Gore. 

 

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!