Portugalski fudbaler, Kristijano Ronaldo, oprostio se od svog saigrača Dioga Žote, koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći u Španiji.
Žota i njegov brat Andre, takođe fudbaler, stradali su u blizini regije Zamora, na 65. kilometru puta A-52 u oblasti Senadilja. Vozilo u kome su bili Diogo i Andre izletjelo je sa puta nakon čega se automobil zapalio.
„Ovo nema smisla. Tek što smo bili zajedno u reprezentaciji. Tek što si se vjenčao. Tvojoj porodici, supruzi, tvojoj djeci šaljem najiskrenije saučešće, želim im svu snagu ovog svijeta. Znam da ćeš zauvijek biti sa njima. Počivajte u miru Diogo i Andre. Svima ćete nam nedostajati“, poručio je Ronaldo.Žota je za reprezentaciju Portugala na 49 utakmica postigao 14 golova. Osvojio je dva trofeja u Ligi nacija, igrao na dva šampionata Evrope, dok je Mundijal u Kataru propustio zbog povrede.
izvor;Vijesti.me
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.