[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2026\/03\/18\/l-b72ebf9c38dab0d7e8ea75b16565ff99.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2026\/03\/18\/100x73\/l-b72ebf9c38dab0d7e8ea75b16565ff99.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2026\/03\/18\/l-b72ebf9c38dab0d7e8ea75b16565ff99.jpg","size":"82.82","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Iran pogubio čovjeka optuženog za špijunažu za Izrael

Iran je pogubio muškarca optuženog za špijunažu za Izrael, prema sudskoj novinskoj agenciji Mizan, koja ga je identificirala kao Kurosha Keyvanija.

Muškarac je proglašen "krivim za dostavljanje slika i informacija o osjetljivim lokacijama u Iranu izraelskoj obavještajnoj agenciji Mossadu", izvijestio je Mizan u srijedu.

Uvučen u višedecenijski rat u sjeni s Izraelom, Iran je pogubio brojne ljude koje optužuje za veze s Mossadom i za olakšavanje njegovih operacija unutar zemlje.

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!