[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2022\/03\/04\/xh.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2022\/03\/04\/100x73\/xh.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2022\/03\/04\/xh.jpg","size":"45.69","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

FIFA dozvoljava još jedan prelazni rok

Svjetska fudbalska organizacija (FIFA) dala je predlog da se otvori novi, treći prelazni rok u sezoni 2021/22. kako bi inostrani fudbaleri mogli da napuste ruske klubove, piše britanski Gardijan.

Kako se navodi, ideja je stigla od Fudbalskog saveza Poljske koji je sugerisao FiFA da trocifren broj igrača želi da ode iz Rusije.

Prije nekoliko dana je Ukrajinac Jaroslav Rakickij raskinuo ugovor sa Zenitom, Poljak Gžegož Krihovjak je napustio Krasnodar, a mnogi bi da slijede njihov primjer.

Ruski fudbalski klubovi, kao i reprezentacija, izbačeni su iz svih evropskih takmičenja, pa su im preostali samo domaće prvenstvo i Kup. izvor:vijesti.me

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!