Sjajnog poljskog golmana poziv Barselone je vratio iz penzije, nakon što je "blaugrani" trebala zamjena zbog povrede Mark Andre ter Stegena.
Vojčeh Ščensni je čekao na priliku a kada je dočekao pokazao je da je jedan od najboljih i uživa u dresu katalonskog giganta.
"U ovom momentu je cilj jasan: u završnoj smo fazi sezone i još uvijek želimo osvojiti sve turnire. Ne planiram izgubiti nijednu utakmicu. Želimo osvojiti sve trofeje", jasan je Ščensni i dodaje za ESPN.
"Uzbudljiv je dio sezone i počinjem to osjećati“, rekao je golman Barselone.
U subotu će "blaugrana" igrati za prvi trofej - finale Kupa kralja protiv Real Madrida.
Barselona će u polufinalu Lige šampiona igrati protiv Intera. Nakon 33. kola, Katalonci su vodeći na tabelii La Lige sa četiri boda prednosti nad Real Madridom.
Barsa je bez poraza u 2025. godini, 35-godišnji Ščensni od 13 utakmica u La Ligi u sedam nije primio gol.
izvor;Vijesti.me
Komentara: 0
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.
Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.