[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/06\/03\/xm.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/06\/03\/100x73\/xm.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/06\/03\/xm.jpg","size":"122.89","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

Barcelona pregovara s vezistom Arsenala

Španski prvak Barcelona počela je pregovore s vezistom Thomasom Parteyjem (31), kojem krajem juna ističe ugovor s Arsenalom, objavili su britanski mediji.

Trener Hansi Flick rado bi vidio reprezentativca Gane u dresu Blaugrane. Partey je zanimljiv Barci i zato što će biti slobodan igrač te bi u katalonski klub mogao doći bez plaćanja odštete.

Partey se najbolje snalazi u ulozi korektora veznog reda, a u Arsenal je stigao prije pet sezona iz Atletico Madrida u transferu vrijednom 50 miliona eura. On bi rado ostao u Topnicima, ali nije spreman pristati na smanjenje plaće i zato nema napretka kada je riječ o novom ugovoru s londonskim klubom.

Također, postoji mogućnost da karijeru nastavi u Saudijskoj Arabiji. Ove je sezone za Arsenal odigrao 52 utakmice u svim takmičenjima. Dao je četiri gola, a sedam puta je asistirao. Transfermarkt ga procjenjuje na 14 miliona eura vrijednosti, a u karijeri je igrao još za Atletico Madrid, Mallorcu i Almeriju.

izvor;Arena Sport

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!