[{"img":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/11\/11\/xg.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/11\/11\/100x73\/xg.jpg","full":"https:\/\/cdn.startbih.ba\/articles\/2025\/11\/11\/xg.jpg","size":"80.84","dimensions":{"width":1170,"height":580}}]

ABA 2 liga: Tijesan poraz Slobode u Novom Sadu

Sloboda je u trećem kolu ABA 2 lige poražena u Novom Sadu, gdje je domaća Vojvodina slavila rezultatom 87:84.

Ekipa iz Tuzle bolje je otvorila susret — kontrolisala je igru u prvoj polovini meča i na odmor otišla s prednošću od 40:47.

Ipak, domaćin se u nastavku probudio, preokrenuo rezultat u trećoj četvrtini i zadržao prednost do kraja.

U samom finišu meča Čampara je pokušao šutem s pola terena izboriti produžetak, ali je lopta završila tik pored obruča.

Najefikasniji u pobjedničkom timu bili su Ljubičić i Simović sa po 14 poena, dok je kod Slobode najviše pokazao Miković – 22 poena. Tomašević je dodao 19, a Čampara i Williams po 15 poena.

izvor;Arena Sport

Podijelite ovaj sadržaj!

Komentara: 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove redakcije StartBiH.ba. Molimo korisnike da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Redakcija zadržava pravo da obriše komentar bez najave i objašnjenja. Zbog velikog broja komentara redakcija nije dužna obrisati sve komentare koji krše pravila. Kao čitalac također prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim vjerskim, moralnim i drugim načelima i uvjerenjima.

Morate biti prijavljeni kako bi ostavili komentar.

  • Trenutno nema komentara, budi prvi da ostaviš svoj komentar ili mišljenje!